Inne artykuły o łysieniu

RU-58841 ➡️ Opinie, działanie, czy jest bezpieczny?

RU-58841 znany również jako PSK-3841 lub HMR-3841, to niesteroidowy antyandrogen opracowany w latach 80tych, nigdy oficjalnie nie dopuszczony do użytku medycznego. Sprawdź poniżej czego ty możesz się po tym środku spodziewać.

RU-58841 Związek Chemiczny

Czym jest RU-58841?

Ru-58841 opracowano w latach 80tych. Było ono wcześniej badane przez ProStrakan (wcześniej ProSkelia i Strakan) pod kątem potencjalnego zastosowania jako miejscowego leczenia stanów zależnych od androgenów, w tym trądziku i wypadania włosów. Środek nigdy nie został dopuszczony do użytku medycznego. Środek ten nie jest lekiem, a jego stosowanie nie przeszło pełnych testów odnośnie stosowanie przez ludzi.

Jak działa RU-58841?

RU wnika w receptory androgenowe, więc hamuje pochłanianie DHT. Substancja zajmuje jego miejsce, przez co DHT nie może wejść do środka. Dzięki temu TEORETYCZNIE, nie uszkodzi ci mieszka a tym samym może mieć pozytywny wpływ na kondycje włosów. W anglojęzycznym internecie jest sporo osób które przyjmują RU. Często jest to środek który chwalą użytkownicy jako uzupełniający terapię finasterydem.

Czy  jest skuteczne?

Podobno tak. Jeżeli przejrzysz linki które podałem w kolejnym akapicie, sam oceń. Ewidentnie widać zatrzymanie wypadania u osób które je stosują.Ja nie korzystałem. Sporo osób opisuje też skutku uboczne pokroju brainfoga itp. Niniejszy post nie jest zachęta do próbowania czegokolwiek na sobie. Pamiętaj, że przyjmowanie środków nie dopuszczonych do obrotu medycznego może mieć dla ciebie fatalne skutki.

Więcej informacji na temat środka

Tutaj odsyłam do anglojęzycznych portali:

Reddit

Hairlosstalk

A także do polskiego forum:

Forum Pokonajlysienie

Filmiki z efektami z youtube:

Może Ci się spodobać:

Brak komentarzy

    Napisz komentarz