Kategoria:

Artykuły ogólne

Artykuły ogólne

Ile kosztuje przeszczep włosów? – Przykładowe metody przeszczepu

ile kosztuje przeszczep włosów

Zabieg przeszczepu włosów pozwala na lepszą jakość życia. Problem wypadania włosów dotyka 50 procent populacji. Medycyna estetyczna poprzez swoje innowacyjne metody dostosowane indywidualnie do potrzeb każdej osoby gwarantuje zniwelowanie problemu. Wszczepianie cebulek włosów w miejsca łysienia doskonale zagęszcza włosy i tym samym poprawia jakość życia. Po zabiegu włosy na głowie są gęstsze a problem z wypadaniem zostaje zniwelowany.

Czytaj dalej

Artykuły ogólne

Swędzenie skóry głowy – wszystko co powinieneś wiedzieć

swędzenie skóry głowy

Swędzenie skóry głowy to nieprzyjemne i uporczywe uczucie, którego doświadczył niemal każdy człowiek. O ile występuje sporadycznie, nie jest powodem do niepokoju. Gorzej, jeżeli głowa swędzi często, utrudnia codzienne funkcjonowanie, występują także inne niepokojące objawy. Szacuje się, że nadmierny świąd występuje u ponad 25% całej populacji, niezależnie od płci i wieku. Co może być tego przyczyną i gdzie szukać pomocy?

Czytaj dalej

Artykuły ogólne

Jak wzmocnić włosy? Sposoby na osłabione i wypadające włosy

jak wzmocnić włosy

Każdy z nas marzy o pięknej, lśniącej fryzurze. Niestety, problem osłabionych włosów dotyka bardzo wielu osób, a przyczyn takiego stanu rzeczy może być mnóstwo. Stres, nieodpowiednia dieta, błędy pielęgnacyjne, problemy zdrowotne – to tylko kilka czynników, które mogą sprawiać, że włosy są suche, łamliwe i pozbawione blasku, może pojawić się świąd, łupież, a w najgorszym wypadku włosy zaczynają wypadać. Nie warto jednak załamywać rąk, wachlarz sposobów na poprawienie kondycji włosów jest bardzo szeroki i każda osoba znajdzie w nim coś dla siebie!

Czytaj dalej